Aktualności

medycyna-estetyczna-mezczyzni

W naszej klinice coraz częściej wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn, ponieważ jak się okazuje, nie tylko kobiety chcą dbać o swój atrakcyjny wygląd. O pomoc zgłaszają się głównie panowie, którym zależy na powstrzymaniu oznak starzenia oraz poprawie kondycji skóry. Sprawdź, jakie konkretnie rozwiązania takich problemów oferuje dla mężczyzn nowoczesna medycyna estetyczna. 

Spis treści

Panowie coraz chętniej dbają o swój wygląd i samopoczucie

Dbanie o wygląd już dawno przestało być domeną kobiet. Dzisiaj także mężczyźni chcą się dobrze prezentować, ponieważ poprawia im to samopoczucie i pewność siebie. 

Atrakcyjna prezencja ułatwia nawiązywanie kontaktów i ma coraz większe znaczenie w sferze zawodowej. W przypadku niektórych zawodów wręcz wymagane jest, by mężczyzna miał nie tylko elegancki ubiór, ale także nienagannie przystrzyżone włosy, schludne paznokcie oraz gładką skórę. Zadbany wygląd podnosi bowiem jego wiarygodność, budzi szacunek i zwiększa zaufanie. 

Panowie coraz chętniej więc korzystają z tych samych usług poprawiających urodę co kobiety. Nikogo nie dziwi już, że chodzą regularnie do barbera i stylistek paznokci. Coraz więcej z nich odwiedza także kliniki medycyny estetycznej, gdzie dzięki profesjonalnym zabiegom mogą zlikwidować różne defekty w wyglądzie np. wynikające ze starzenia się organizmu. 

Zabiegi medycyny estetycznej polecane dla mężczyzn

Współczesna medycyna estetyczna dla mężczyzn proponuje wiele ciekawych zabiegów. Należy jednak pamiętać, że ich wykonanie powinno się zawsze skonsultować ze specjalistą, który oceni zasadność ich przeprowadzenia oraz bezpieczeństwo w kontekście stanu zdrowia. A jakie konkretnie zabiegi są polecane dla panów? Poniżej podpowiadamy, które z nich najczęściej rekomendujemy klientom naszej kliniki.

Peeling w trosce o kondycję skóry twarzy

Na peeling medyczny w Rzeszowie zapraszamy do nas panów w każdym wieku, ponieważ jest to uniwersalny zabieg poprawiający kondycję skóry twarzy. Polega on na złuszczaniu martwego naskórka przy pomocy kwasów AHA, BHA lub PHA. Dzięki temu cera staje się gładka, elastyczniejsza i odzyskuje promienny wygląd. Peeling jest bezbolesny, nieinwazyjny i przynosi natychmiastowe efekty. Warto się na niego zdecydować, by zmniejszyć widoczność takich zmian skórnych jak:

  • przebarwienia,
  • zaskórniki i rozszerzone pory,
  • trądzik,
  • utrata jędrności,
  • blizny i drobne zmarszczki.
zabiegi-medycyny-estetycznej-dla-mezczyzn

Botoks dla mężczyzn – sposób na ograniczenie oznak starzenia

Z naszego doświadczenia wynika, że wielu panów podobnie jak większość kobiet nie akceptuje oznak starzenia. Zmarszczki i bruzdy co prawda dodają charakteru mężczyznom w dojrzałym wieku, jednak gdy pojawiają się zbyt wcześnie, mogą powodować złe samopoczucie. Ze względu na to, że panowie oczekują dość szybkich efektów zabiegu odmładzającego, polecamy im aplikację toksyny botulinowej. Wstrzykuje się ją domięśniowo cieniutką igłą w okolicach zmarszczki. Jej działanie polega na likwidacji niepożądanego napięcia mięśni, czego efektem jest wygładzenie skóry, które utrzymuje się nawet przez kilka miesięcy. 

Powyższy zabieg toksyną botulinową rekomendujemy również panom cierpiącym na nadmierną potliwość. Wstrzyknięcie tej substancji w odpowiednie miejsca np. w okolicach pach czy dłoni przynosi prawdziwą ulgę, ponieważ znacznie ogranicza pocenie. 

Korekta kwasem hialuronowym

Warto wiedzieć, że istnieją zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn, poprzez które można skorygować nieregularność rysów twarzy np. poprawić kształt nosa, czy ust. Wbrew pozorom z takimi problemami boryka się wielu panów, którzy nie do końca są zadowoleni ze swojego naturalnego wyglądu. Dzięki nowoczesnym metodom delikatne poprawienie defektów urodowych nie wymaga zastosowania skalpela. Rozwiązaniem jest tutaj zabieg z użyciem kwasu hialuronowego – wystarczy wstrzyknąć go w odpowiednie miejsca, by nadać nowy kształt określonym fragmentom twarzy, np. wyrównać nos lub zniwelować fałdy na policzkach. 

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej w Rzeszowie

Jeśli są Państwo zainteresowani zabiegami dla mężczyzn, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza klinika medycyny estetycznej w Rzeszowie świadczy usługi na najwyższym poziomie i dlatego zdobyła zaufanie wielu klientów, wśród których nie brakuje także panów. Odwiedź nas, a otrzymasz profesjonalną pomoc, ponieważ wszelkie procedury medyczne wykonują u nas doświadczeni lekarze specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort każdego pacjenta.