Aktualności

klinika-medycyny-estetycznej-urodziny

Nasz gabinet medycyny estetycznej w Rzeszowie obchodzi właśnie jubileusz 5 lat działalności, który świętujemy z ogromną radością. Jesteśmy przede wszystkim niezwykle dumni z tego, że przez ten czas zaufało nam tak wiele osób i że nasza klinika postrzegana jest jako jedna z najlepszych w regionie. Sprawdź, co przez te 5 lat zaoferowaliśmy naszym pacjentom i dlaczego warto nam skorzystać z naszej oferty.

Spis treści

Wyjątkowy rok dla naszej działalności. Obchodzimy 5 urodziny 

Klinika Sowińska Podlasek pojawiła się na rzeszowskim rynku w 2016 roku. Data rozpoczęcia działalności nie była przypadkowa. To właśnie wtedy jako założyciele firmy, Paulina Sowińska i Mikołaj Podlasek – absolwenci Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – uzyskali niezbędne kwalifikacje do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Będąc lekarzami o tej specjalizacji, mogliśmy zatem od samego początku oferować naszym klientom w pełni profesjonalne i najwyższej jakości usługi oparte na rzetelnej wiedzy medycznej. 

Najważniejszy jest pacjent 

Celem założenia naszej kliniki było niesienie pomocy pacjentom odczuwającym dyskomfort z powodu niedoskonałości w wyglądzie. Takich osób jest bardzo dużo i wiele z nich cierpi latami, nie potrafiąc zaakceptować swoich naturalnych defektów urody lub tych powstałych wskutek różnych schorzeń. Właśnie dla nich stworzyliśmy bogatą ofertę zabiegów pozwalających zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować mankamenty urody takie jak zmarszczki, blizny, trądzik, przebarwienia skóry, nadmierną potliwość, czy wypadanie włosów. 

Co ważne, każda z naszych usług jest zawsze dopasowana do konkretnych potrzeb pacjenta. Dlatego z każdą odwiedzającą nas osobą najpierw przeprowadzamy rozmowę, aby dowiedzieć się, co chciałaby zmienić w swoim wyglądzie i aby znaleźć najlepsze sposoby na rozwiązanie jej problemów. 

klinika-medycyny-estetycznej-rzeszow

Lata mijają, a medycyna estetyczna to nadal nasza pasja 

W ciągu 5 lat naszej działalności medycyna estetyczna bardzo się rozwinęła – w tym czasie powstały bowiem nowe zabiegi, urządzenia i preparaty pomagające skuteczniej likwidować różnego rodzaju defekty w wyglądzie. Dla personelu naszej kliniki praca jest pasją, dlatego nieustannie śledzimy najnowsze trendy, starając się na bieżąco poszerzać ofertę o najnowsze metody terapeutyczne. Co więcej, jako jeden z niewielu gabinetów medycyny estetycznej w Rzeszowie proponujemy zabiegi na wszystkich poziomach zaawansowania. Najlepszym przykładem jest szerokie zastosowanie przez nas kwasu hialuronowego, który wykorzystujemy m.in. do likwidacji bruzd nosowo-wargowych i doliny łez, powiększania ust, wolumetrii policzków, czy też zabiegów na czole.

Stawiamy na bezpieczeństwo pacjentów 

Przez pięć lat działalności zmieniła się nasza oferta, ale jedno pozostało niezmienne: proponowana przez nas profesjonalna medycyna estetyczna w Rzeszowie  jest realizowana z zachowaniem zawsze tych samych, najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zdrowie i komfort naszych pacjentów jest bowiem naszym priorytetem. Właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na konsultacje lekarskie przed każdym zabiegiem. Dzięki temu możemy dokładnie poznać stan fizyczny naszych pacjentów, a przez to nie tylko jak najlepiej dopasować procedurę pod względem skuteczności, ale też zapobiec różnym powikłaniom. 

Warto też podkreślić, że wyposażyliśmy nasz gabinet w najlepszy, certyfikowany sprzęt, który jest regularnie poddawany przeglądom i konserwacji. Ponadto zabiegi wykonujemy z zachowaniem zasad higieny oraz z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych preparatów. Naszym wyróżnikiem jest także to, że wszelkie czynności medyczne wykonywane są u nas przez lekarzy. To właśnie ich doświadczenie i wiedza gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla naszych pacjentów.

Dziękujemy za zaufanie!

Po pięciu latach nasz gabinet medycyny estetycznej w Rzeszowie stał się ważnym miejscem na mapie całego regionu dla osób, które chcą w sposób bezpieczny i profesjonalny poprawić swój wygląd. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy skutecznie pomóc tak wielu pacjentom. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. Jeśli należysz do osób, które jeszcze nas nie znają, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami – na pewno zrobimy wszystko, aby rozwiązać Twoje problemy.