Aktualności

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Sprawdź, jakie polecamy

13 maja 2022

W naszej klinice coraz częściej wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn, ponieważ jak się okazuje, nie tylko kobiety chcą dbać o swój atrakcyjny wygląd. O pomoc zgłaszają się głównie panowie, którym zależy na powstrzymaniu oznak starzenia oraz poprawie kondycji skóry. Sprawdź, jakie konkretnie rozwiązania takich problemów oferuje dla mężczyzn nowoczesna medycyna estetyczna.  Spis treści Panowie […]

> czytaj więcej...


Medycyna estetyczna stawia na naturalność

27 kwietnia 2022

Wokół medycyny estetycznej na przestrzeni lat narosło wiele nieprawdziwych przekonań. Nienaturalnie powiększone usta, nadmiernie napompowane policzki, zbyt mocno wygładzona, naciągnięta twarz – to tylko niektóre z nich. Tymczasem profesjonalnie przeprowadzone zabiegi pozwalają osiągnąć naturalny efekt. Trzeba tylko pamiętać o kilku warunkach. Jakich? Dowiesz się o tym z lektury poniższego tekstu, do którego przeczytania serdecznie zachęcamy. […]

> czytaj więcej...


Kiedy jest najlepszy czas na pierwszy botoks?

13 kwietnia 2022

Starzenie skóry jest nieuniknionym procesem fizjologicznym. Gdy spada ilość fibroblastów produkujących kolagen, naskórek traci elastyczność i pojawiają się na nim zmarszczki. Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na odmłodzenie twarzy, doskonałym rozwiązaniem może okazać się zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Kiedy zdecydować się na pierwszy botoks? Jakie są wskazania do jego wykonania? Odpowiadamy w poniższym […]

> czytaj więcej...


Ciąża a zabiegi medycyny estetycznej. Odpowiadamy na 3 najpopularniejsze pytania

25 marca 2022

Chciałabyś korzystać z zabiegów medycyny estetycznej podczas ciąży? Zastanawiasz się, czy rozpoczęcie leczenia rozstępów zaraz po urodzeniu dziecka to dobry pomysł? Zobacz, jak na te oraz inne pytania odpowiadają specjaliści.

> czytaj więcej...


Zabiegi medycyny estetycznej, które warto wykonywać wiosną

10 marca 2022

Twojej skórze brakuje blasku? Zmagasz się z suchą i matową cerą? Wiosna to dobra pora, aby skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które mogą pomóc w regeneracji naskórka. Zobacz, jakie możliwości oferujemy w Klinice Sowińska-Podlasek.

> czytaj więcej...


Czym powinna charakteryzować się dobra klinika medycyny estetycznej? Podpowiadamy!

25 lutego 2022

Jak wybrać klinikę medycyny estetycznej, aby mieć pewność, że zabieg będzie w pełni bezpieczny? Po czym poznać, że dane miejsce jest profesjonalne, a personel ma odpowiednie kwalifikacje? Zapraszamy do lektury krótkiego poradnika.

> czytaj więcej...


Zabieg z wykorzystaniem nici PDO. Kiedy i dlaczego warto się na niego zdecydować?

10 lutego 2022

Zabiegi medycyny estetycznej, które poprawiają elastyczność skóry nie muszą być inwazyjne! Zobacz, co kryją nici PDO, które znajdziesz w ofercie naszej kliniki.

> czytaj więcej...


Wampirzy lifting. Kiedy warto się na niego zdecydować?

25 stycznia 2022

Do zabiegów odmładzających, których popularność nie maleje, zalicza się wampirzy lifting. Dlaczego cieszy się takim powodzeniem i co, prócz efektu odmłodzenia oferuje użytkownikom? Sprawdź!

> czytaj więcej...


Klinika Medycyny Estetycznej Sowińska-Podlasek ma już 5 lat!

10 stycznia 2022

5 lat minęło jak jeden dzień! Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się przez ten okres oraz jak rozwinęliśmy naszą działalność.

> czytaj więcej...


Jakie zabiegi medycyny estetycznej warto wykonywać zimą?

22 grudnia 2021

W medycynie estetycznej są zabiegi, które ze względu na temperaturę na zewnątrz czy wymogi dotyczące regeneracji, dobrze wykonywać zimą. Sprawdź, które należą do tego grona i wybierz odpowiedni dla siebie!

> czytaj więcej...